Port de Plaisance is een levendig vakantiepark gelegen in het gezellige plaatsje Bénodet, aan de schitterende zuidkust van Bretagne. Dit vrij grote vakantiepark is een fijne plek voor wie graag de sfeer van de Franse kust opsnuift, en tegelijk lekker wil genieten van allerlei gemakken en entertainment voor jong en oud. Hier hoef je je echt geen moment te vervelen!
Wat meteen in het oog springt, is het uitgebreide aquapark dat bestaat uit meerdere baden, waaronder een verwarmd buitenzwembad, een overdekt zwembad en een speciaal peuterbad. Voeg daar een spannende waterglijbaan aan toe en het waterplezier is compleet! Voor wie toe is aan wat ontspanning, biedt het vakantiepark ook een sauna en een hammam waar je helemaal tot rust kunt komen.
Voor wie graag actief bezig is, is er een fitnessruimte waar je je energie kwijt kunt. En natuurlijk zijn er ook genoeg leuke activiteiten voor de kids, zoals een grote speeltuin, een kinderclub en animatie. Er worden regelmatig optredens verzorgd en je kunt meedoen aan animatieavonden en dansavonden. Iedereen, van jong tot oud, vindt hier zijn plek.
Het vakantiepark beschikt over een restaurant voor smakelijke maaltijden en gezelligheid aan tafel. Voor wie liever de was doet tussen alle activiteiten door, is er ook een wasmachine beschikbaar. Daarnaast kun je een koelkast huren voor het bewaren van je boodschappen. Huisdieren zijn toegestaan in sommige accommodaties, wat het vakantiegevoel compleet maakt voor dierenvrienden.
Dit prachtige vakantiepark biedt verschillende soorten accommodaties, dus comfort is gegarandeerd. Kamperen met tent, caravan of camper kun je hier niet, maar wees gerust: de accommodaties zorgen voor een heerlijke vakantiesfeer.
De omgeving van Bénodet nodigt uit tot ontdekken. Je zit hier vlak bij de Atlantische Oceaan en de stranden zijn schitterend. Je kunt prachtige wandelingen maken langs de kust of het typische Bretonse landschap verkennen met zijn pittoreske dorpjes en gezellige markten. Vlakbij ligt ook de bekende rivier de Odet, ideaal voor een boottochtje of gewoon om van het uitzicht te genieten.
Of je nu komt voor de ontspanning, het vermaak of om het mooie Bretagne te ontdekken: op dit vakantiepark ben je helemaal aan het juiste adres!